| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.02.2018

„Романтичарите“ со фотосесија пред утрешното дерби со Вардар

Нова, групна фотосесија во Градски парк пред дуелот со шампионот

Утре во 14 часот на „Филип Втори“, во 61.соседско дерби Работнички го дочекува Вардар во рамките на 21.коло. Пред денешниот тренинг, „романтичарите“ имаа и нова, групна фотосесија.Датум: 23.02.2018, 17:38
Статијата е прочитана 1271 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense