| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.05.2017

Посебна честитка за Кристијан Тошевски (ФОТО-ВЕСТ)

Пелистер му го честиташе роденденот на Кристијан Тошевски со убедлива победа од 3:0 над Ренова за зголемување на шансите за излез во Европа

 Датум: 07.05.2017, 18:48
Статијата е прочитана 5123 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense