| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.04.2017

(ФОТО) Панчев ги враќа легендите на Вардар

Во ложата заедно со новиот спортски директор на „црвено - црните“ се и Мето Спасовски и Илија Најдоски кои го следат дербито со Пелистер


Дарко Панчев и дефинитивно има намера да ги врати на трибините, кога игра Вардар, и легендите на нашиот најтрофеен клуб. Па така во ложата на „Телеком Аремната“ во Скопје заедно спортскиот директор на „црвено - црните“ се и Мето Спасовски и Илија Најдоски. Сите заедно го следат дербито меѓу нивниот Вардар и Пелистер.Датум: 09.04.2017, 16:02
Статијата е прочитана 6429 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense