| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.05.2017

Велинов една година во Работнички

Стојанче Велинов од денеска е нов фудбалер на „романтичарите“

Работнички го промовираше своето ново засилување за следната сезона. Стојанче Велинов е нов „романтичар“, тој потпиша на една година и ќе биде еден од носителите на нападот на тимот од Градски парк.Датум: 29.05.2017, 16:56
Статијата е прочитана 5674 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense