| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.05.2017

Тим на 33. коло според „Македонски спорт“

Себастијан К. Херера е играчот на 3. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Работнички беше најдобар во градското дерби со Вардар кое заврши без победник 2:2.
Датум: 16.05.2017, 10:33
Статијата е прочитана 1265 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense