| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.06.2017

Костов е пред враќање во Ренова!?

Како што дознаваме, „гипсарите“ преговараат со квалитетниот стратег со цел да го вратат во своите редови

Влатко Костов се враќа во Ренова! Имено како што велат нашите информации во тек се разговорите на релација Ренова - Костов и можно е во текот на следните два - три дена да дојде до договор.
„Не сакам да прејудицирам ништо во врска со било какви разговори и со било кој клуб. Кога ќе бидат завршени преговорите јавноста ќе биде запознаета“ ни изјави Костов.

 Датум: 05.06.2017, 14:24
Статијата е прочитана 2907 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
18.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense