| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.03.2017

Победа - Вардар се игра во Охрид

Иако Кичево беше опција, сепак еден од најинтересните натпревари на 21. коло ќе се игра на теренот на СРЦ „Атина Бојаџи“ во Охрид

Натпреварот Победа - Вардар, кој е еден од најинтересните во претстојното 21. коло закажано за викендов, ќе се игра во Охрид на теренот на СРЦ „Атина Бојаџи“. Ова е одлука на раководството на прилепчани се разбира во согласност со ФФМ.



Датум: 01.03.2017, 13:10
Статијата е прочитана 275 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense