| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.06.2017

Забава во Гдиња, како предигра на вечерашниот меч (ФОТО)

Малку фудбал на плажа, малку забава и тоа фудбалска во Гдиња, во пресрет на она главното што доаѓа вечерва. А тоа е последниот дуел во „Б“ групата на ЕП во Полска меѓу Македонија и Португалија

 

 

 Датум: 23.06.2017, 16:32
Статијата е прочитана 1842 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense