| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.12.2017

Здравков на клупата на Плачковица

Искусниот стратег е нов тренер на второлигашот од Радовиш

Гордан Здравков е нов тренер на тимот на Плачковица. Искусниот стратег седнува на тренерското столче на клубот кој има амбиции за многу повеќе отколку што постигна во изминатиот период во второлигашката конкуренција и затоа довербата му е доделена токму на Здравков.


 Датум: 26.12.2017, 13:58
Статијата е прочитана 2056 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense