| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.09.2017

Виктор и Работнички пред разделба

Дознаваме дека утре во 15 часот Треневски ќе одржи прес конференција на која ќе каже детали околу неговиот статус во Работнички

Се чини дека дојде време за разделба меѓу Виктор Треневски и Работнички. По денешниот пораз од А. Пандев но и по лошите резултати во првите седум кола во оваа сезона, се чини дека Треневски и Работнички ќе ја прекинат соработката. Е сега дали ќе биде баш така ќе дознаеме на утрешната прес конференција која Треневски ја свика за 15 часот.

 Датум: 24.09.2017, 19:29
Статијата е прочитана 2805 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense