| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2018

Ето и Јаховиќ во прегратка, си посакаа успех со Коња (видео)

Се запознаа новите голгетери на Коњаспор, од нив се очекуваат многу голови

Коња во еден ден донесе двајца напаѓачи. Прво потпиша со македонскиот интернационалец Адис Јаховиќ, а неколку часови подоцна и со камерунската фудбалска легенда Самуел Ето. Двајцата се сретнаа во просториите на Коња и си посакаа успешна соработка и многу голови.Датум: 31.01.2018, 11:12
Статијата е прочитана 1206 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense