| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.04.2017

Ивановски погоди од пенал

Мирко Ивановски го постигна својот осми гол сезонава

Вечерва на гостувањето кај Цибалија нашиот интернационалец во самиот финиш од мечот беше прецизен од белата точка, за во тој момент оптимистички 2:1. Сепак домашните потоа исто така од пенал зголеми ја 3;1 со што го поставија конечниот резултат на овој натпреварДатум: 21.04.2017, 22:04
Статијата е прочитана 693 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.10.2017
22.10.2017
22.10.2017
22.10.2017
22.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense