| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2017

20 автобуси од Тетово на пат кон Милано

Околу 1.000 „балисти“ треба утре да пристигнат во Милано, тие ќе и ја дадат целата своја поддршка на Шкендија

Во моментов околу 20 автобуси со повеќе од 1.000 „балисти“ се на пат од Тетово кон Милано. Ова говори дека утревечер Хасани и другарите ќе ја имаат поддршката од своите фанови и дека нема да бидат сами на преполниот „Сан Сиро“.

 Датум: 16.08.2017, 17:47
Статијата е прочитана 3161 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense