| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

23.08.2017

Бразилецот Сержињо ново име во Работнички (ФОТО)

Станува збор за напаѓач, кој доаѓа од Скендербег. Има 23 години а неговото цело име е Серџо Антонио да Луиз Жуниор или Сержињо

Со него нападот на „романтичарите“ ќе биде осетно засилен. Потпишан е едногодишен договор со можност на уште една

 

 Датум: 23.08.2017, 20:09
Статијата е прочитана 1303 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
17.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense