| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

14.08.2017

Ставрев ќе суди на Легија - Шериф

Македонски судии ќе ја делат правдата во Варшава на натпреварот од плеј-офот во Лигата на Европа

Александар Ставрев ќе биде главен судија на натпреварот Легија - Шериф кој што во четврток се игра во Варшава во рамките од плеј-офот во Лигата на Европа.

Негови помошници ќе бидат Марјан Кировски и Дејан Костадинов, додека четврти судија ќе биде Димитар Мечкаровски.

 Датум: 14.08.2017, 09:29
Статијата е прочитана 855 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense