| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.08.2017

Спортинг Лисабон го промовираше Ристовски (ФОТО)

Стефан Ристовски и официјално е нов фудбалер на еден од најголемите клубови во Португалија. Со тоа заврши и сагата околу неговиот премин од Ријека во Лисабон. Сега се е готово, нашиот десен бек е нов член на СпортингДатум: 07.08.2017, 20:11
Статијата е прочитана 2979 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense