| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.06.2017

Галатасарај со мега понуда за Елмас

Турскиот гигант по секоја цена сака да го доведе нашиот фудбалски бисер

Иако понудите на адреса до Елиф Елмас се множат, сепак Галатасарај не се откажува така лесно од трката за потписот од страна нашиот бисер. Имено Галатасарај испратила мега понуда до Елмас, а во нејзе покрај големиот договор на нашиот репрезентативец му се нуди и апартмани, потоа му се нуди со него во Истанбул да дојде и целото негово семејство. Му се нуди и „десетката“ на дресот на Галата.Датум: 30.06.2017, 11:17
Статијата е прочитана 9065 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense