| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

15.12.2017

Преодниот рок од 15 јануари до 11 февруари

До 11 февруари нашите тимови ќе може да купуваат фудбалери

Иако и сега нашите екипи веќе договараат засилувања, истите ќе можат да ги регистрираат дури по 15 јануари. Од тој датум почнува преодниот рок, а завршува на 11 февруари, со што после три дена веќе почнува новото првенство.

Се очекува најактивни во преодниот рок да бидат Вардар и Шкендија и да се засилат во битката за титулата на пролет. Особено Вардар каде што се најавува мал „ремонт“ во составот.Датум: 15.12.2017, 14:37
Статијата е прочитана 1558 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense