| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.06.2017

Лопетеги: Противникот постигна гол, но ние ги освоивме трите бодаСелекторот на шпанската репрезентација, Хулен Лопетеги е задоволен од играта на своите фудбалери

„Одигравме добар и колективен натпревар, дојдовме по три бода и ги освоивме.  Одигравме одличен прв меч во кој можеме да ги решиме сите дилеми. Во вториот дел противникот постигна гил, но на наше задволство ги освоивме трите бода“.Датум: 11.06.2017, 23:06
Статијата е прочитана 960 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense