| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.01.2018

Редовно Собрание на ФФМ на 17 февруари

Како што е решено на седницата на УО на ФФМ, Собранието на кое главна точка на дневен ред ќе бидат финансиите, ќе се одржи на 17 февруари (сабота)

Она што го најавивме уште пред неколку денови денеска се потврдува. Имено на седница на УО на Фудбалската Федерација на Македонија решено е Редовното Собрание на ФФМ за оваа година да се одржи на 17 февруари (сабота). Допрва ќе се разгледува, односно утврдува дневниот ред на Собранието, но како што велат нашите информации главна точка ќе биде финансиското работење. Секако дека под разно може да се покренат и разни други прашања.Датум: 11.01.2018, 17:17
Статијата е прочитана 1098 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense