| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.01.2018

Нов пораз за Работнички

Кешла од Азербејџан со 1:0 ги совлада „романтичарите“

По Габала, и Кешла или поранешен Интер Баку, беше подобар од Работнички во Анталија. Попладнево тимот од Азербејџан со голот на  Скарлатаке во 30. минута го победи составот од Градски парк. Тренерот Горан Станковски им даде шанса речиси на сите свои играчи да настапат на овој натпревар.Датум: 26.01.2018, 17:18
Статијата е прочитана 579 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense