| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

30.10.2017

Ставрев главен на Келн – Бате Борисов

Нашиот најдобар судија уште еднаш дел од Лигата на Европа

Александар Ставрев и неговите асистенти Марјан Кировски и Дејан Костадинов ќе бидат делители на правдата на натпреварот од 4. коло од Лигата на Европа помеѓу екипите на Келн и Бате Борисов. На триото како дополнителни судии ќе му се приклучат и Димитар Мечкаровски и Дејан Јакимовски, а четврти судија
е биде Никола Караколев. Мечот се игра во четврток.Датум: 30.10.2017, 11:11
Статијата е прочитана 577 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense