| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

26.01.2018

Треневски се врати во Дечиќ

Екс стратегот на Работнички во следниот период ќе го води тимот од Првата лига во Црна Гора


Виктор Треневски по пауза од две години повторно ќе го води тимот на Дечиќ, тим со кој имаше успеси како стратег во периодот од 2015 до 2016 година. Потоа Треневски дојде во Работнички за да оваа зима и дефинитивно повторно го презеде кормилото на клубот од Тузи.Датум: 26.01.2018, 16:53
Статијата е прочитана 474 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense