| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.05.2017

Барсегјан и Балотели на заслужен одмор


Заврши сезоната за двајцата вардарови напаѓачи. Шефот на стручниот штаб Гоце Седлоски, ги ослободи од обврските и тие нема да играат до крајот на сезоната

Заврши сезоната за вардаровите напаѓачи Тигран Барсегјан и Џонатан Балотели. Тие по мечот со Ренова, од шефот на стручниот штаб Гоце Седлоски добија „слободно“ и заминаа на заслужен одмор. Тоа значи дека нема да играат на последните два меча на шампионот со Пелистер и Силекс.Датум: 22.05.2017, 11:34
Статијата е прочитана 2565 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense