| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.09.2017

Бојовиќ успешно опериран (ФОТО ВЕСТ)

Денеска во болницата „Систина“, Раденко Бојовиќ, дефанзивецот на Пелистер, беше успешно подвргнат на оперативен зафат на вкрстените лигаменти на коленото

 Датум: 11.09.2017, 15:10
Статијата е прочитана 2060 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense