| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

07.03.2017

Тим на 21. коло според „Македонски спорт“

Без дилеми, Дејан Цветаноски е играчот на 21. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Победа ги постигна двата гола во големиот триумф (2-1) на неговиот тим на дуелот со шампионот, Вардар.Датум: 07.03.2017, 10:13
Статијата е прочитана 3610 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense