| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.01.2018

(ФОТО) Шкупи во Анталија ќе ја бруси формата

Чаирчани утринава заминаа во познатиот туристичко - спортски центар во Турција, каде покрај вообичаените тренинзи ќе одиграат неколку пријателски средби со силни противници. Во експедицијата се и новаците Илијоски, Вујчиќ, Љамчевски, Броја...Датум: 22.01.2018, 10:46
Статијата е прочитана 461 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
22.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense