| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.12.2017

Стојкоски е играчот на колото

Напаѓачот на Шкупи постигна ефектен гол од 30 метри и стави печат на триумфот над ВардарДатум: 05.12.2017, 13:55
Статијата е прочитана 825 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense