| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.02.2017


Работнички заврши со Анталија


Попладнево експедицијата на „романтичарите“ треба да пристигне во Скопје

 

Работнички заврши со подготовките во Анталија. Откако „романтичарите“ одработија десет денови во својата стара база и одиграа три силни контролни мечеви, на кои двапати победија и еднаш ремизираа, денеска попладнево треба да пристигнат на скопскиот аеродром.Датум: 05.02.2017, 11:18
Статијата е прочитана 1666 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense