| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2017

Велкоски со првиот трофеј на Тајланд

Нашиот напаѓач Крсте Велкоски со својот нов тим Након Рачасима, победи во финалето на „Есан дерби Куп 2017“

Само што дојде на Тајланд и веднаш пехар за нашиот напаѓач Крсте Велкоски. Тој со својот тим Након Рачасима, успеа да победи во финалето на „Есан дерби Куп 2017“. Инаку сезоната на Тајланд започнува на 11 февруари.Датум: 31.01.2017, 13:53
Статијата е прочитана 795 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense