| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.10.2017

Тренер на колото: И Чеде го има лекот за Шкендија

Прв натпревар на Јаневски како тренер на Вардар против Шкендија и прва победа. Кога ќе се победи во мегадербито секако за тоа своја заслуга има и тренерот.Датум: 17.10.2017, 10:25
Статијата е прочитана 566 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
22.11.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense