| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.07.2017

(ФОТО) Победа го промовираше Хумбатов

Азербејџанецот Турал Хумбатов и официјално е нов фудбалер на Победа.

 Прилепчани со него и тоа како ја засилуваат својата одбрана. Инаку Хумбатов има играно за младата репрезентација на својата земја а настапувал и за младинската школа на Зенит.Датум: 04.07.2017, 10:48
Статијата е прочитана 2924 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense