| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.03.2017

Што ли ја чека Брегалница? (ВИДЕО)

Во пресрет на саботниот меч во Штип мало потсетување на минатите средби и на тоа какви голови тетовци им даваа на „сините“

Што ли само ја чека Брегалница во сабота на нејзиниот стадион под Исарот. Низ видеово можеме да се потсетиме на тоа какви голови даваа Алими, Јуфо на двапати, Тодоровски и Ибраими кога играа Шкендија и штипска Брегалница на последните нивни средби.


 Датум: 16.03.2017, 20:56
Статијата е прочитана 3768 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense