| контакт | маркетинг
22.10.2014
Откако стана јасно дека за тетовци титулата е веќе недостижна, одат по пехарот кој му недостасува. Вардар, пак, откако се најде блиску до шампионскиот пехар, атакува на двојна круна. На најтрофејниот му треба победа
22.10.2014
По битолските 0:0, на „Филип Втори“, вчера попладне, „црвените“ славеа со 3:1. Стојков, Алтипармаковски и Сулејманов погодија за домашните, Мирчевски за гостите
22.10.2014
Македонската женска репрезентацвија до 17 години ја победи селекцијата на Казахстан со 1:0 во натпревар од квалификациите за Европското првенство што ќе се одржи идната година во Исланд
22.10.2014
Околу 30 наши тренери кои моментално се во Нион покрај другите ќе го слушаат и предавањето на екс стратегот на Манчестер Јунајтед и Евертон
22.10.2014
Нашиот трофеен тренер и поранешен селектор Ѓоко Хаџиевски не е повеќе тренер на екипата на Ал-Кадсија
НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.10.2014
22.10.2014
22.10.2014
22.10.2014
22.10.2014
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. ALL RIGHTS RESERVED
DEVELOPED BY Nextsense