| контакт | маркетинг
21.11.2014
На вчерашниот УО на ФФМ некои членови побарале од селекторот да поднесе извештај за сработеното како во квалификациите така и во подготвителниот период. Со извештајот ќе се гласа и за негова доверба
21.11.2014
Екс фудбалерот на Металург се наоѓа во притвор поради наводно сомневање дека е дел од криминална банда која се занивала со кирумчарење на имигранти во нашата земја
21.11.2014
Последниот квалификациски пораз од Словачка во саботата ќе нè чини пад на ФИФА ранкингот. Имено, најдобрата репрезентација на Македонија ќе падне на 104. место, велиме ќе падне ако се знае дека на последниот ранкинг ние сме на 99. место
21.11.2014
Борче Маневски ќе биде најдобар фудбалер од домашниот шампионат, награда која традиционално ќе биде доделена на крајот од оваа година
21.11.2014
Од таборот на „црвено - црните“ велат дека зимава на никого не му истекува договорот и за евентуални трансфери допрва ќе се преговара
НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.11.2014
21.11.2014
21.11.2014
21.11.2014
21.11.2014
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. ALL RIGHTS RESERVED
DEVELOPED BY Nextsense