| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

 
09.01.2018


Чурлинов „стрела“ и во сала


Дарко Чурлинов постигна ефектен гол на траиционалниот новогодишен турнир во сала.

Македонскиот младински репрезентативец, Дарко Чурлинов постигна убав гол на традиционалниот новогодишен трунир во сала кој бундеслигашите го играат за време на паузата. Популарниот Чурлин погоди од слободен удар на мечот против Хофенхајм.Датум: 09.01.2018, 21:36
Статијата е прочитана 1111 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense