| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.01.2016

Шкупи почна со реми во Анталија

Чаирчани одиграа 0:0 против квалитетниот состав на Карабах

Шкупи со реми тргна во серијалот контролни натпревари во Анталија. Чаирчани денеска против Карабах, еден од најголемите клубови во Азербејџан одиграа 0:0, во натпревар на кој стратегот на Шкупи Ардијан Нухиу, им даде шанса на повеќе свои играчи. Следниот меч во Анталија фудбалерите на Шкупи ќе го одиграат против Стал од Украина, меч кој е закажан за в сабота.
Датум: 25.01.2018, 15:35
Статијата е прочитана 830 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense