| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.09.2017

Хаифа им годи (ФОТО-ВЕСТ)

Македонските фудбалери дел од слободното време го искористија за заедничка прошетка низ Хаифа

Игор Ангеловски и неговите избраници вечерва ќе го имаат последниот тренинг пред утрешниот дуел со Израел во рамките на квалификациите за СП.Датум: 01.09.2017, 16:04
Статијата е прочитана 1837 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense