| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.01.2018

Сепил: Досега никој не ме побарал за Јаховиќ!

„Но тоа не значи дека ако до мене дојде понуда нема да разговараме за евентуален трансфер на нашиот Адис Јаховиќ“ истакнува Мехмет Сепил, газдата на Гезтепе


Откако се погласни најавите дека Адис Јаховиќ е пред трансфер во Бешикташ, со своја изјава се огласи првиот човек на Гезтепе Мехмет Сепил.
„Досега никој не ми се јавил ниту ме побарал за Јаховиќ. Но тоа не значи дека ако дојде официјална понуда нема да разговараме за евентуален трансфер на нашиот Адис Јаховиќ. Ние сме отворени за контакти и за соработка“ истакнува Сепил.Датум: 09.01.2018, 14:01
Статијата е прочитана 685 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense