| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ


18.09.2017

(ВИДЕО) Како Шкендија го „торпедираше“ Работнички


*А требаше да биде дерби, но Шкендија со 6:2 просто го декласира тимот од Градски парк. На видеото може да се види како тетовци во Ѓорче го победија РаботничкиДатум: 18.09.2017, 10:42
Статијата е прочитана 1150 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
23.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense