| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.05.2017

Како Треневски се радува! (ФОТО)

На голот на Дурански на мечот со Пелистер, најмногу му се израдува стратегот на „романтичарите“ Виктор Треневски

Кога тагува тоа сам го прави, но кога се радува таа радост ја споделува со своите играчи. Таков е стратегот на „романтичарите“ Виктор Треневски. Само фотографијата може да покаже колкава беше неговата радост по голот на Дурански на мечот со Пелистер.

 Датум: 04.05.2017, 20:13
Статијата е прочитана 2189 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense