| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.09.2017

Вардарци го одработија тренингот на „Леркендал“ стадионот

Под водство на стратегот Јаневски, фудбалерите на Вардар тренираа на теренот на стадионот „Леркендал“ во Трондхајм

Досега се продадени 19. 000 билети за утрешниот меч, тоа значи дека трибините ќе бидат максимано исполнетиДатум: 27.09.2017, 20:22
Статијата е прочитана 541 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense