| контакт | маркетинг
29.06.2017
Лукас Чуљак утре пристигнува во Струмица и во следните неколку дена ќе се обиде да избори место во тимот на Академија Пандев за следната сезона
29.06.2017
За тренер на новиот второлигаш назначаен е Пепи Џигероски. Додека нови имиња во тимот се Наум Џалески, Дејан Лескароски и Александар Далчески
29.06.2017
Тетовци попладнево во Струмица со почеток од 18 часот ја дочекуваат Дачија од Молдавија
29.06.2017
Хрватските гиганти го посакуваат нашиот фудбалски бисер
29.06.2017
Се чини дека Егзон Бејтулаи ги игра последните натпревари во „црвено - црниот“ дрес
НАЈНОВИ ВЕСТИ
29.06.2017
29.06.2017
29.06.2017
29.06.2017
29.06.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense