| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.11.2017

Андонова со гол стави печат на победата на Барса

*Нашата најдобра фудбалерка беше стрелец на шестиот гол на Барселона на гостувањето кај Гинтра во ЛШ


Наташа Андонова уште еднаш ја покажа сета своја класа. Имено нашата најдобра фудбалерка го постигна својот прв гол за Барселона во ЛШ, и тоа на гостувањето кај Гинтра. Се играше 89. минута кога Андонова стрелаше во мрежата на домашните за конечни 6:0 за Барса.



Датум: 08.11.2017, 18:59
Статијата е прочитана 220 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense