| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.07.2017

Шкендија со чартер лет за Хелсинки

За Финска се патува во среда наутро, веднаш по мечот кој се игра во четврток тетовци се враќаат дома


Со цел екипата да не се малтретира по аеродромите низ Европа, раководството на Шкендија реши да обезбеди чартер лет за патувањето во Финска. Експедицијата на Шкендија за Хелсински ќе отпатува во среда наутро за да во четврток веднаш по мечот се враќа во Македонија.Датум: 16.07.2017, 13:43
Статијата е прочитана 1952 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense