| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.09.2017

Арената ги враќа старите цени


*На заедничкиот состанок меѓу АМС, раководството на Арената, ФФМ и Вардар и Работнички, решено е цените на услугите за „Филип Втори“ да се вратат на старо


Успеа мисијата на Агенцијата за Млади и спорт. На состанокот на кој заврши предмалку, а во него учествуваа и луѓето од Аремната, потоа ФФМ и Вардар и Работнички, решено е цените на услугите за користење на „Филип Втори“ да се вратат на старо. Тоа значи дека Вардар и Работнички и дефинитивно своите мечеви како домаќини ќе ги играат на „својот“ стадион, ќе играат дома.Датум: 21.09.2017, 12:38
Статијата е прочитана 3615 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense