| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.01.2018

Цветаноски е нов „гипсар“

Дејан Цветаноски, искусниот напаѓач потпиша за Ренова

Дејан Цветаноски, досегашниот член на прилепска Победа е ново име во редовите на Ренова. Со него „гипсарите“ го засилија својот напад. Информациите велат дека во зимскиот преоден рок ќе има уште нови фудбалери во тимот на Влатко Костов.Датум: 08.01.2018, 13:07
Статијата е прочитана 1346 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense