| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

01.12.2017

Фелипе ја засилува Шкендија!?

Шкендија го „краде“ Хуан Фелипе Алвес Рибеиро (29), најдобриот фудбалер на Вардар. Нашите информации велат дека има интерес од двете страни за реализирање на овој голем трансфер за наши услови

*  Повеќе прочитајте во печатеното издание на „Македонски спорт“Датум: 01.12.2017, 18:54
Статијата е прочитана 6063 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense