| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.02.2018

Кубан ја сопре добрата серија на Силекс

Кратовци денеска во Анталија загубија од Рускиот тим Кубан Краснодар со 0:1


Заврши серијата на добри резултати на Силекс во Анталија. Денеска кратовци, во еден добар одигран натпревар загубија од Кубан Кранснодар со 0:1. Сепак треба да се каже дека овој меч можеше и да не заврши, зошто во три наврати беше прекинуван и тоа се поради лошото судење на делителите на правдата од Тајланд.Датум: 02.02.2018, 15:42
Статијата е прочитана 458 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense