| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

27.10.2016

Серџио е најдобриот во 12. коло

Напаѓачот на Работнички беше централна фигура на соседското дерби и најзаслужен за триумфот над Вардар од 3:1Датум: 27.10.2017, 10:48
Статијата е прочитана 434 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
18.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense