| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.06.2017

(ФОТО) За што се држи Диего Коста!?

„Фуријата“ го одработи тренингот на Арената, на тој терен што го критикуваа, но интересно беше што во еден момент правеше напаѓачот на Шпанија Диего КостаДатум: 10.06.2017, 21:19
Статијата е прочитана 5331 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense